5 причин почати тренування

Ми підготували для вас декілька причин, які допоможуть усвідомити, чому варто почати тренуватися: 

  • Здоров'я.

Нам хочеться почуватися сильними, енергійними й активними. Коли ви займаєтеся спортом, залежно від типу тренування поліпшується ефективність серцево-судинної системи, підвищується метаболізм, зменшується відсоток жиру в організмі. Ваше тіло знаходиться в тонусі, тому ви менше хворієте.

  • Ефективність роботи мозку.

Тренування стимулюють активність у префронтальній корі головного мозку, поліпшується приплив крові до мозку, тому після занять ви будете краще запам'ятовувати, концентруватися на роботі, ясно мислити. 

  • Позитивний настрій

Під час тривалих і регулярних фізичних навантажень у клітинах синтезуються нейромедіатори ендорфін і серотонін, які позитивно впливають на гарне самопочуття. Спортивна активність допомагає відчувати легкість і поліпшує настрій.

  • Позбавлення стресу.

Регулярні навантаження провокують короткострокове підвищення кортизолу, гормону стресу, що загалом є корисним для організму. І надалі, коли ви потрапляєте в незвичну ситуацію, цей гормон загартовує вас і менше впливає на ваш стан. 

  • Завжди молодий.

Фізична активність — не тільки добрі ліки проти депресії, а й засіб для уповільнення старіння. Коли ви підтримуєте своє здоров'я, ви підтримуєте свою молодість. Займаючись спортом і спостерігаючи за тим, як змінюється ваше тіло, вам хочеться змінити своє життя на краще, розвиватися та досягати успіху у будь-якій справі. 

 

Знайдіть тренування, які будуть приносити вам задоволення, займайтеся та отримуйте кайф від процесу. Подобається бігати — бігайте в парку, навколо будинку, на біговій доріжці; розслабляйтеся на йозі, запишіться на групове TRX-тренування або заняття з боксу й карате.

 

Не потрібно все робити через силу, бо тоді швидко пропаде цікавість до всього, а ви знову повернетеся на вихідну позицію. Робіть все із задоволенням в першу чергу до себе. 

 

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение