Добавки для набору маси: поради від Atlet

Коли ви набираєте масу, потрібно вживати достатню кількість вуглеводів та білка.

Зі звичайними харчовими продуктами це буде зробити достатньо важко, адже щоб досягти прибавки потрібних кілограмів, треба дуже багато і постійно їсти та вести мінімально активний спосіб життя. Наприклад, кожен день потрібно їсти пачку вівсянки за раз або гречки. Так ви просто можете зашкодити своїй формі.

Щоб полегшити набір маси, дуже круто може допомогти спортивне харчування.

Додаткове приймання добавок, запустить природні процеси росту м'язів. Тим самим прискорить ваш час для досягнення результату і процес буде не таким виснажливим.

Ми підібрали приклади деяких продуктів. Кожен з них по своєму особливий, важливий, виконує певну функцію. Вони допоможуть прискорити процес виконання поставленої цілі, а саме набору маси.

  1. Solid Mass Trec Nutrition ― це вуглеводно-білковий засіб типу гейнера. Препарат містить солідну порцію концентрату сироваткових протеїнів, який сприяє зростанню і підтримці м'язової маси. Він додатково збагачений комплексом, що полегшує поповнення вітамінів в щоденному раціоні харчування.
  2. Whey 100 Trec Nutrition ― містить високоякісний концентрат сироваткового білка, який є джерелом повноцінних тваринних білків, багатих всіма незамінними амінокислотами, включаючи BCAA і L-глютамин. Білки, які він містить, допомагають збільшити й підтримувати м'язову масу.
  3. Creatine Micronized 200 Mesh Trec Nutrition ― це креатин в капсулах. Продукт, що сприяє росту сили й м'язової маси, а також збільшує кількість енергії, необхідної під час тренування.
  4. Tribulon Black Trec Nutrition ― добавка з розряду підвищенню тестостерону. Містить екстракт Tribulus, стандартизований на рівні ― 95% біологічно активних сапонінів.

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение