Ефективність жироспалювачів

Як правило, сучасний темп життя залишає мало часу для цього, тому доводиться шукати альтернативні способи збереження здоров'я й краси.

 

Жироспалювачі давно користуються популярністю не тільки серед професійних спортсменів, а й серед людей, які звикли дбати про свій зовнішній вигляд, тримати фігуру в тонусі.

 

Харчові добавки для спалювання жиру:

  • зменшують апетит і збільшують метаболізм; 
  • збільшують заряд енергії навіть при низькокалорійній дієті.

 

Найефективніші жироспалювачі враховують індивідуальні особливості цільової групи та їх потреби:

  • Жироспалювачі для жінок і дівчат — препарати, що враховують особливості жіночого організму, в тому числі гормональний гомеостаз і високу концентрацію естрогенів.
  • Жироспалювачі для чоловіків можуть містити різні бустери й активатори ендогенних андрогенів — тестостерону й соматотропіну — на додачу до традиційних ліпотропних і термогенних речовин — карнітину, кофеїну, екстрактів зеленого чаю й гуарани. Це допомагає позбавлятися від зайвого жиру та зберігати м'язову масу.

 

Всі жироспалювачі поділяються на слабкі й сильні. 

Потужні жироспалювачі, як правило, мають комплексний вплив та яскраво виражені ефекти — в поєднанні кофеїну, екстракту ефедри й аспірину та термогенних речовин, які дозволяють покращити базовий метаболізм шляхом термогенезу.

Слабкі ж діють м'якше, але довше — при додаванні екстрактів гуарани й зеленого чаю, а також ліпотропних речовин, які дозволяють ефективніше використовувати жирні кислоти у якості джерела енергії (CLA, Omega-3, L-carnitine)

 

Перед застосуванням необхідно обов'язково ознайомитися з інструкцією, адже кожен виробник дає специфічні рекомендації. Не можна перевищувати дозу, бо це може призвести до серйозних проблемами для здоров'я. 

Приймати жироспалювачі потрібно циклічно, щоб уникнути звикання та залежності. Наприклад, 90 днів приймання варто чергувати з місяцем перерви. 

 

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение