Шопінг: обираємо ідеальний шейкер

Ми вам розповімо, які вони є, для чого потрібні, а ви вже оберете на свій смак та колір. Це важливий аксесуар у житті спортсмена, який вживає спортивне харчування.

 

Шейкер — це контейнер, у якому ви можете швиденько приготувати нову порцію протеїнового коктейлю, змішати гейнер або інший спортивний напій.

 

Їх можна використовувати як звичайну пляшку для води, під час тренування або пробіжки чи навіть для туристичних походів. Якщо купувати якісний шейкер, то він прослужить довго, виглядатиме дуже стильно, зручно та екологічно.

 

За якими критеріям варто обирати шейкер:

  • Об’єм

Залежить від того, для чого він вам потрібен: якщо це буде протеїновий коктейль достатньо 500 мл; якщо змішувати гейнер можна взяти 750 мл 

  • Форма

Переконайтеся, що шейкер компактно розміщується в спортивну сумку та його зручно тримати в руках. Але якщо шейкер дуже подобається, то можна і сумку під нього купити :)

  • Мірна шкала

Допоможе точно виміряти необхідну порцію

  • Герметичність

Добре перевірте, чи щільно закривається кришка, щоб ваш коктейль не розлився в сумці чи на ваш одяг

  • Матеріал

Якщо використовувати дешевий неякісний матеріал, це зашкодить вашому здоров'ю та змінить смак рідини. Низьку якість можна визначити по неприємному запаху.

  • Наявність додаткових камер

Деякі шейкери мають в нижній частині камери, в яких можна зберігати спортивне харчування. Розрізняють дво-, трьох- і чотирьох камерні шейкери, в яких можна покласти вітаміни й мінерали, насипати протеїн або гейнер.

 

Обов'язково пам'ятайте, що після вживання рідини шейкер потрібно ретельно промити: так він вам прослужить довше.

Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение